...
 
(216) 505 40 06

Este Kozmetik

Sepet 0
0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Sıkça Sorulan Sorular

AQUAGOLD Micro Needle ile ilgili riskler veya yan etkiler var mı?
Neredeyse hiç risk yoktur. Yan etkiler arasında olası kızarıklık 24 saatten az sürer ve güneş hassasiyeti yaklaşık üç gün sürer.

Aqua Gold Micro Needle FDA onayı var mıdır?
Evet FDA onaylı vePatentli bir üründür

Aqua Gold Micro Needle işleminin iyileşme süresi nedir?
Hastalar normal günlük aktivitelerine derhal devam edebilir, ancak üç gün boyunca doğrudan güneş ışığından kaçınmaları ve o sırada güneş kremi sürmeleri gerekir.

Sonuçlar ne kadar sürer?
Sonuçlar kullanılan anti-aging ürününe göre değişir. Bununla birlikte, kollajen ve elastin desteği, en çok üç ila dört hafta, ancak birden fazla tedaviyi gören hastalar için altı aya kadar sürer.

Seans aralıkları ne olmalıdır?
İşlem en iyi sonuç için her iki ila dört hafta arasında tekrarlanabilir.

Aqua Gold mikro iğneleme işlemi güvenli mi?
Evet kesinlikle! Epidermis bozulmadan kaldığı için bu ileri mikro iğneleme şekli emniyetlidir Herhangi bir anestezi veya hatta topikal uyuşturucu kreme ​​gerek yoktur. Minik mikrokanallar bir saat içinde kapanır, bu nedenle prosedür sonrası enfeksiyonlar son derece nadirdir.

Aqua Gold Micro Needle İğneleri neden Altın kaplamadan yapılmıştır?
Cerrahi dereceli paslanmaz çelik, mikro modülün yapısal bütünlüğünü sağlar. Saf altının, insan cildi ile yüksek biyouyumluluk özelliği vardır, kullanımdan sonra tahrişi ve alerjik tepkileri önler. Diğer metaller gereksiz iritasyona neden olabilir.

İğnenin büyüklüğü nedir?
Aqua Gold 20 adet 24 krat altından oluşan, 600 mikrometre (0,6 mm) uzunluğunda ve 130 mikrometre (0,13 mm) genişliğinde olup, bir insanın saç kılı kadar incedir.

Aqua Gold Micro Needle’ın diğer microneedle cihazlarından farkı nedir?
Aqua Gold Micro Needle’ın  amacıajanları mikro kanallar vasıtasıyla cilt altına aktarmak ve doğrudan cilde cilt bakımları yapmaktır . Diğer yaygın mikro iğne cihazlarının amacı, uyarımı yapmak için cildi delmektir.

Detaylı bilgi için bakınız.www.aquagoldmicroneedle.com
Aqua Gold Micro Needle
cookies