BR COSMETICS

Kurulduğumuz 2004 yılından itibaren medikal, estetik, kozmetik alanlarında ülkemizin en iyi dermatoloji, plastik cerrahi uzmanları ve medikal estetik doktorlarıyla birçok ilke imza attık. Uzun yıllar boyunca tüm dünyadan farklı ürün ve ekipmanların ithalatını gerçekleştirerek, kliniklerde uzmanlar tarafından son tüketici ile buluşmasını sağladık.

Yıllar boyunca edindiğimiz yurtiçi ve yurtdışı deneyimlerimizi harmanlayarak tamamen konusunda uzman doktorlara ait özel formül kozmetik ürünlerimizi, 2016 yılı itibarıyla nihai tüketiciyle buluşturmaya karara verdik.

Evet. Biz herhangi bir online satış mağazası değiliz. Dijital dünyada tamamen doğal içeriklerle zenginleştirilmiş, altında konusunda uzman doktorların imzası bulunan, kendi markamızı, kendi ürünlerimizi, BR COSMETICS markasını temsil ediyoruz.

Ürünlerimiz uluslararası normlarda olup, Avrupa, Afrika, Ortadoğu’da birçok ülkede birçok klinik ve nihai tüketici tarafından kullanılmaktadır. Teknolojinin getirdiği imkanları ve yenilikleri doğadan çok uzaklaşmadan sizlere sunmaya devam edeceğiz.


Desteğiniz ve memnuniyetiniz için sonsuz teşekkür ederiz.