...
 
(216) 505 40 06

Este Kozmetik

Sepet 0
0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

HAKKIMIZDA

Rebamed Medikal 2007 yılında dünyada gelişen estetik ve kozmetik sektörüne ait ürünlerini ülkemizde tüketicilerle buluşturmak ve bu alanda dünyanın gerisinde kalmamak için İstanbul da kurulmuştur. Kısa bir sürede estetik ve kozmetik sektöründe tüm Türkiye de tanınan bir firma haline gelen RebamedMedikal hem ithal ettiği ürünler ve hem de müşterilerinde oluşturduğu güvenle hızla büyümekte ve sektörde lider firma olmayı hedeflemektedir. Distribütörlüğünü yapmış olduğu markaların ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce klinik, hastane, tıp merkezi ve güzellik merkezinde plastik cerrahlar, dermatologlar, medikal estetik hekimleri ve güzellik uzmanları  güvenle kullanmaktadır.Başta ABD, Almanya, İtalya ve Güney Kore olmak üzere dünyanın birçok ülkesinden ithal ettiği makine ve ürünleriseçerken siz değerli müşterilerinin gereksinimlerini ve geri dönüşüm bütçelerini dikkate alan Rebamed Medikal Müşterilerine en iyiyi en uygun şartlarda sunmaktadır.

Başarının çok çalışmakta ve koşulsuz müşteri memnuniyetinde gizli olduğunu bilen ve bu ilkeleri kendine şiar edinen Rebamed Medikal bundan sonra da estetik ve kozmetik sektöründeki tüm yenilikleri dünya ülkeleri ile birlikte ülkemizde tüketicilerle buluşturmaya devam edecektir.

Bu noktada 2018 yılında kurduğumuz BR BIO COSMETICS markamızla ve Estekozmetik online mağazamızla, hedeflerimizi bir adım öteye taşıyarak direk son tüketici ile buluşmuş bulunmaktayız.

Saygılarımızla,

Rebamed

cookies