...
 
(216) 505 40 06
[email protected]ekozmetik.com

Este Kozmetik

Sepet 0
0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

AQUA GOLD

Stok kodu: AG01
%29
İndirim
520,00 ₺ KDV dahil
369,00 ₺ KDV dahil
YOĞUN TALEP ÜZERİNE DENEMEYEN KALMASIN DİYE 1 AQUA GOLD ALANA + 1 SERUM HEDİYE. KAMPANYAMIZ STOKLARLA SINIRLIDIR. NORMAL ŞARTLARDA A.GOLD İÇİ BOŞ BİR APLİKATÖRDÜR LÜTFEN UNUTMAYINIZ Aplikatör 24 karat altın iğnelerden oluşur ve bunların her biri bir kıl folikülünden daha küçüktür. Bu mikroskobik iğneler acısız bir şekilde deride çok küçük açık yüzeyler oluşturur bu sayede anti-aging ve cildin arındırılması işlemleri derinlemesine yapılabilir. AQUA GOLD içi boş olarak gelmektedir. Cildinize uygun Serumlar için diğer ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz.
Ücretsiz kargo
2-3 gün
*

AquaGold Micro Needle, sizi klasikleşmiş mikro iğne prosedürlerinden, dermal dolgu ve enjeksiyonlarından bir adım öteye taşır. Çok daha geniş alanlara etki eder ve tek bir şırınga ile karşılaştırıldığında dermise daha derinden etki ederek iyileştirici çözümler sunar. Artık çoğu hasta yüz, boyun ve göğüs bölgesinde AquaGold Micro Needle kullanna bilirsiniz.

Tedavinin Faydaları:

 • Gözenekleri küçültür.
 • Dermal mikro hiyalüronik jel ile pürüzsüz görünüm elde edilir
 • Hiyalüronik jel ile akne izlerinde iyileşme sağlanır
 • Lazer tedavilerinizi mikro serumlarla zenginleştirmenizi sağlar
 • Mikro pigment azaltıcılarla cilde aydınlık görünüm verir
 • Acısız bir uygulamadır

Aplikatör 24 karat altın iğnelerden oluşur ve bunların her biri bir kıl folikülünden daha küçüktür. Bu mikroskobik iğneler acısız bir şekilde deride çok küçük açık yüzeyler oluşturur bu sayede anti-aging ve cildin arındırılması işlemleri derinlemesine yapılabilir.

İşlem sırasında cilt temizlenir ve seçilen solüsyon veya serum aktarıcı aplikatöre yerleştirilir. Tedavi alanına Aqua Gold Micro Needle cihazı uygulanır. Mikro iğneler cilde nüfuz eder ve tedavi acısız ve kanamasız bir şekilde tamamlanmış olur.Bazı işlemlerin sonrasında birkaç gün boyunca kızarıklık ve hafif şişme görülebilir. Tüm işlem ara vermeden 30 dakikadan daha az biz sürede tamamlanır.

AquaGold Micro Needle ile birlikte kullanılan solüsyonlar;

Sayfamızda gördüğünüz tüm serumlar Aqua Gold ile birlikte kullanılabilir. Bunun dışında akışkanlığı sıvı formunda olan kendi serumlarınızıda kullanna bilirsiniz.

Sonuçlar tedaviden 3-7 gün sonra görülür ve tipik olarak yaklaşık 3-4 ay sürer.Her 3 ayda bir tekrarlanabilir. Yıl boyunca çeşitli tedaviler yapmak cildin genel görünümünü iyileştirmeye devam edecektir.

Uygulama,

 1. Cildinizi temizleyin
 2. Aplikatörle birlikte gelen serumu şişeye boşaltın . Her uygulama için 1.5 ml serum yeterlidir.
 3. Göz kapağınız hariç aplikatörün girebileceği bölgelere, yumuşakça dokunun ve hafif bir baskı uygulayarak 2-3 saniye o bölgede durun ( böylelikle ürün deri altına akar )
 4. Cildinizde hafif kızarıklık olacaktır, bu beklenen bir şeydir.
 5. Uygulama sırasında şayet kozmetik serum deri yüzeyinde kalırsa parmak ucunuzla hafif ovalayıp yedire bilirsiniz.
 6. İşlem bittikten sonra varsa maskeyi uygulayıp 10-15 dakika cildinizde bekletin.
 7. Sonrasında mutlaka nemlendirici ve güneş koruyucu kullanın.

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı

cookies